Tisztújító Küldöttgyűlés

2020. szeptember 18-én tartotta Tisztújító Küldöttgyűlését a Felsőoktatási Kollégiumok Országos Szövetsége. A 2019. évi elnöki és pénzügyi beszámoló elfogadása után a küldöttek a 2020. évi költségvetést fogadták el. Ezt követően került sor a küldöttgyűlés leginkább várt napirendi pontjára a Tisztújításra. A pályázók beszédeit követően a kollégiumok képviselői szavaztak arról, hogy 2022. július 31-ig kik legyen … Olvass tovább