Ellenőrző Bizottság
Bemutatkozás, eddigi tevékenység és a következő időszak tervei
A FEKOSZ-ban végzett eddigi tevékenységem
A FEKOSZ-szal 2003-ban ismerkedtem meg, amikor részt vettem
a szlovákiai Kovácspataki vezetőképzőn. Onnan kezdve az összes
régiós és országos rendezvényen részt vettem.
Tovább olvasom
2005-ben megpályáztam az elnökségi tag posztot és a
küldöttgyűlés bizalmat szavazott, melyet 2006-ban is
megerősítettek.
A munkahelyemen történt változások miatt 2007-ben nem
tudtam vállalni az elnökségi tagságot és az azzal járó
feladatokat.
Ennek ellenére időm és energiám engedte, hogy elvállaljam
az ellenőrzőbizottsági tagságot, melyre a FEKOSZ
küldöttgyűlése is alkalmasnak tartott.
Az elmúlt évek munkája
Az elmúlt két évben Visnyei László EB elnökkel közösen
együtt dolgozva valósítottuk meg, hogy a FEKOSZ pénzügyi
gazdálkodásában ne legyen probléma.
Tovább olvasom
Természetesen a továbbiakban is szerepet vállaltam a
FEKOSZ programjainak megvalósításában, többek között a
FEKOSZ Éjszakai Sport Kupa 2008 és 2009, valamint a
2008-as zalaegerszegi Vezetőképző programjaiban.
Terveim a következő időszakra
A FEKOSZ EB tagjaként a továbbiakban is szeretném minél
jobban támogatni a FEKOSZ elnökségét.
Tovább olvasom
Célom, hogy az elkövetkezendő két éves ciklus is legalább
olyan eredményes legyen, mint az előző időszak.
Záró gondolat
Bízom benne, hogy az elkövetkezendő ciklusban is aktív
szerepet vállalhatok szervezetünk működésében.
FEKOSZ Ellenőrző Bizottság elnöke
Kollégiumi referens
Munkahely:
Pannon Egyetem – Kollégiumi Iroda
8200 Veszprém Egyetem utca 12.
Web: http://kollegiumok.uni-pannon.hu
A FEKOSZ-ban végzett eddigi tevékenységem és a következő időszakra vonatkozó terveim:
A FEKOSZ-szal 2003-ban ismerkedtem meg, amikor is részt vettem a szlovákiai Kovácspataki vezetőképzőn. Onnan kezdve az összes régiós és országos rendezvényen részt vettem. 2005-ben megpályáztam az elnökségi tag posztot és a küldöttgyűlés bizalmat szavazott, melyet 2006-ban is megerősítettek. A munkahelyemen történt változások miatt 2007-ben nem tudtam vállalni az elnökségi tagságot, és az azzal járó feladatokat. Ennek ellenére időm és energiám engedte, hogy elvállaljam az ellenőrzőbizottsági tagságot, melyre a FEKOSZ küldöttgyűlése is alkalmasnak tartott.
Az elmúlt két évben Visnyei László EB elnökkel közösen együtt dolgozva valósítottuk meg, hogy a FEKOSZ pénzügyi gazdálkodásában ne legyen probléma. Természetesen a továbbiakban is szerepet vállaltam a FEKOSZ programjainak megvalósításában (FEKOSZ Éjszakai Sport Kupa 2008 és 2009, 2008-as zalaegerszegi Vezetőképző). A FEKOSZ EB tagjaként továbbiakban is szeretném minél jobban támogatni a FEKOSZ elnökségét abban, hogy az elkövetkezendő két éves ciklusuk is legalább olyan eredményes legyen, mint a legutóbbi egy év volt.
Bízom benne, hogy az elkövetkezendő ciklusban is aktív szerepet vállalhatok szervezetünk működésében.